The voice of 7

Kompas nieuws van 11-03-2019

The voice of 7!

Twee meisjes uit groep 7 kwamen een paar weken geleden met het fantastische idee om een soort talentenshow voor onze groep te organiseren. Iedereen was gelijk enthousiast en de inschrijflijst stond binnen twee dagen op 10 acts.  Terwijl de deelnemers thuis flink oefenden, kon de jury worden samengesteld en een datum worden geprikt.

Vrijdag 8 maart was het zover! Er werd gedanst en gezongen en van sommige liedjes kregen we kippenvel.....Na ieder optreden gaf de jury mooie feedback en aan het eind ging de jury zich beraden over wie er zou winnen. Gelukkig hoefden wij niet al te lang te wachten en werd de uitslag snel bekend gemaakt. Onze winnaar werd ook nog verrast met een echte medaille.

Wij hebben met z’n allen genoten; applausje voor onze Sophie en Liselot!

Meer foto’s zijn te vinden op onze groepspagina......

IMG_5313 IMG_5313